המתחם העסקי של NetoGreen


כל מנהל מתחיל יודע, עוד לפני שהוא מגיע ליומו הראשון בעבודה, שעובדים בריאים ומרוצים יעזרו לו להצליח בתפקידו לגרום לארגון להצליח לממש את מטרותיו, בין אם המטרות קשורות בכסף ובין אם לא. כבר בסוף שנות ה-70 הציגו מספר מודלים את הקשר שבין שיפור כושרו הגופני ומצבו הבריאותי של העובד לשיפור הלך הרוח, שביעות הרצון, נאמנותו לארגון, יכולותיו הקוגניטיביות, הפחתה בימי מחלה ובסופו של דבר עלייה ברווחי החברה. עברו כ- 40  שנה מאז, המודלים השתכללו, הארגונים השתכנעו והדרישה לרווחה בריאותית וגופנית של עובדים הולכת וגדלה. זה טוב לעובדים, זה טוב לארגון וזה בוודאי טוב לתזרים של כל הנוגעים בדבר.

תכנית ממשלתית בבריטניה, הנושאת את השם "בריאות, עבודה ורווחה", מציגה תפישה חדשנית של מחויבות לנושא קידום הבריאות והבטיחות של עובדים במקומות העבודה; ויש מגמת עלייה מתמדת בארגונים, בארץ ובעולם, הפורשים על שולחן הישיבות משנה סדורה של תזונה נכונה, סדנאות הרזיה, חדרי כושר, ואף סיוע בגמילה מעישון, מתוך הבנה הולכת ונבנית של הקשר הישיר שבין רווחתו של העובד לבין רווחי החברה.

NetoGreen פיתחה תוכנית התערבות ייחודית, המאפשרת לשפר בהתמדה את החוסן הבריאותי של העובדים בארגון, באמצעות התאמה אישית של תזונה נכונה ושל פעילות גופנית, ההולמות את הנתונים הבריאותיים האישיים ואת נתוני האדם/החברה.

במתחם העסקי העוסק בבריאות העובד תמצאו מידע מפורט, ומה כדאי למעסיקים לעשות; סקירה ספרותית על המתרחש בחברות בארץ ובעולם מבחינת הדאגה לבריאות העובד, וגם על התוצאות של דאגה זו; וכמובן מידע על המענה שמספקת NetoGreen באמצעות מערכת מקיפה ואינטראקטיבית המהווה מענה כולל לארגונים וחברות.
 

ל- NetoGreen היכולת המוכחת להפעיל תוכניות לקידום הבריאות בחברות וארגונים.  

לקבלת הצעה לקידום בריאות בארגון שלך צור קשר !