ג'ימבוקס - קופסת הפלאים


לקראת ימי החורף הממשמשים ובאים וכחלק מהאמונה שילד חייב לעסוק בפעילות גופנית לפחות שעה ביום חיפשתי אלטרנטיבות לפעילות גופנית בתוך חלל הבית.

משחקי הכדור ירדו מהפרק בגלל השכנים מלמטה, שק האגרוף נפל והשאיר חור בתקרה, ואופציה זו פגעה "קלות"  ביחסינו עם השכנים מעל, מלחמת כריות המהווה אופציה מעולה השאירה אותי חסר כוחות ובמגננה מול שני הדרדקים שבביתי ואז נתקלתי במרחב פעילות, בו ניתן לטפס לקפוץ, להתגלש, לזחול, להתנדנד וליהנות, מבלי לצאת מהבית, גבירותיי ורבותי, קבלו את הג'ימבוקס.

הג'ימבוקס כשמו כן הוא הינו קופסת פעילות הטומנת בחובה ג'מבורי המתאים לילדים בחתך גילאים רחב,
עם קצת דמיון, בני הגדול בן 7 יכול לשחק בג'ימבוקס כדור סל, הקפצות, קליעה למטרה, לבנות מבצר ולערוך תחרות שיווי משקל או מלחמת כדורים עם אחיו הצעיר,  (שני בנים זה תמיד מסתיים במלחמה), כאשר מגיעים אורחים צעירים יותר הם נהנים ממגוון האפשרויות האין סופי הטומן בחובו גם הבטחה לגירויים סנסור-מוטוריים ואחרים החיוניים כל כך להתפתחות תקינה.

הג'ימבוקס מתקפל לקובייה אבל לדעתי ברגע שתפתחו אותו הוא יישאר פתוח בסלון גם כשסבא וסבתא יבואו לביקור.

כבר כתבתי ואתם כנראה גם קראתם על חשיבות העיסוק בפעילות גופנית בכל גיל, ועל כך שפעילות גופנית בגיל צעיר מהווה "תוכנית חסכון" לגיל המבוגר, בפאן הגופני אבל גם בפאן הכלכלי, ילד פעיל ידרוש פחות ריפוי בעיסוק,  פיזיותרפיה וקלינאות למיניה, מאשר ילד בעל אורח חיים יושבני. הבעיה כמובן היא לאתר מוקדי פעילות זמינים לילדים, מעבר לחוג העוסק בפעילות גופנית והמתקיים פעם או פעמיים בשבוע,  חובה על ההורים לחשוף את ילדיהם למגוון פעילויות גופניות לפחות שעה ביום.
בימי הקיץ, גני משחקים, מדשאות וספורטקים עשויים לתת מענה, אולם כשלא בא לכם לצאת מהבית כשחם, לח, גשום, או סתם .... הג'ימבוקס ייתן פיתרון יעיל, אטרקטיבי ויעסיק את הילדים שעות ארוכות של כייף ובריאות.

למידע נוסף ורכישה לחץ כאן

התכנים המופיעים בדף זה נועדו לספק אינפורמציה כללית בלבד, לא ניתנו על ידי מוסד רפואי, אינם מהווים חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי.