מסעדת טוק –טוק רחובות


מאת: צוות נטוגרין

העיר רחובות כבר מזמן לא מוגדרת כעיר שינה או פרבר של תל-אביב. רחובות של היום נהנית מנוכחותן של ארבע אוניבסיטאות, (מכון ויצמן למדע, הפקולטה למדעי החקלאות המזון ואיכות הסביבה, מרכז אקדמי פרס ומכללת רחובות) ולפיכך מחיי לילה עשירים משופעים בסטודנטים ושוחרי בילויים.

קריית מדע עתירת טכנולוגיה ואנשי היי-טק  (גם חברת נטוגרין ממוקמת כאן). ופעילויות מדע ותרבות כגון פסטיבל המדע במכון ויצמן, פסטיבל סרטי נשים, הופעות ג'אז ועוד. גם מבחינה גסטרונומית התקדמה העיר רבות בעשור האחרון, וניתן למצוא בה שוק ססגוני, חנויות תבלינים אותנטיות ומגוון מסעדות החל מפלאפל איכותי וכלה בגורמה עשיר ומגוון. 

מסעדת טוק-טוק הינה מסעדת גורמה אסיאתית הכוללת סושי בר, ומעניקה מניחוח מטעמי אסיה בשילוב מערבי. המסעדה מתמחה במנות גריל אסיאתיות המשלבות בשר איכותי לקהל הישראלי. הכנת האוכל נעשית בו במקום ברגע ההזמנה והמקום מעוצב בסגנון מערבי.
מבחינה בריאותית הקפידו בעלי המסעדה לסמן בתפריט את מנות הבריאות בסימון מיוחד המקל על הסועד שוחר ה"דל שומן".
מגוון סלטים כגון:   Sea Sumo, חזה עוף בגריל אסייתי, סשימי, טופו ועלים ירוקיםאו סלט פפאיה מוגשים כמנות ראשונות.
(לחובבי המרק ניתן לפתוח עם מרק תאילנדי מעולה)
מנה עיקרית מיוחדת היא פילה סלומון צרוב עם אורז וסלט, אולם ניתן גם לבחור בירקות מוקפצים ברוטב סויה שחורה, חזה עוף על גחלים או סושי.
יין אדום ואיכותי של מוני, יין בוטיק ישראלי, המהווה תוספת מושלמת לארוחת הבריאות.

 


בעלי המסעדה קיבלו ייעוץ מדיאטנית כשתכננו את התפריט, הם מקפידים לעבוד רק עם ספקים בעלי תעודות יצרן שעברו ביקורת של משרד הבריאות ודואגים לבקר את המזון ע"י חברת BIO LAB.
ולסיום כקינוח, העישון בכל אזור המסעדה, אסור!
מומלץ ביותר לחובבי המזון הבריא ובכלל (יש גם מנות שחיתות...)

אתר המסעדה:
http://www.rest.co.il/tuktuk-r