כרטיסיות אישיות
איך להשתמש בכרטיסיות האישיות
שימו לב
עם הזמן תגלו שהשימוש בתיקיית המזונות שלי הופך את השימוש ביומן התזונה למהיר ואפקטיבי במיוחד

ברוכים הבאים לכרטיסיות האישיות שלכם.

פה תנהלו, תתעדו ותעקבו, ביניכם לבין עצמכם, אחר תהליך השינוי שהתחלתם פה ב-NetoGreen.
הכרטיסיות האישיות הן כלי שאנחנו מפקידים בידיכם לשיפור איכות חייכם, מתוך אמונה מלאה בכוחו לעזור לכם לחולל את השינוי שאתם רוצים.
הכרטיסיות הן אישיות ולכן נועדו לעיניכם בלבד, אלא אם כן תחליטו לחשוף אותן לעיניים נוספות. איש אינו יכול לצפות בהן מלבדכם, וכל המידע שתמלאו בהן הוא אישי ונסתר.

אז איך עובדים עם הכרטיסיות האישיות?
לפני הכל, אם לא מילאת אבחון אישי לתוכנית בריאות, מומלץ למלאו כדי לקבל המלצות תזונתיות ותכנית אימונים. בכל מקרה, אם מילאת אבחון מקיף, הפרטים בתיקיית ההגדרות יתמלאו אוטומטית. אם לא, עליך למלא את הפרטים בתיקייה באופן ידני.

משהפרטים בתיקיית ההגדרות מולאו, אפשר להתחיל לעבוד עם יומן התזונה.

ביומן התזונה נמלא מדי יום את פריטי המזון שאכלנו ושתינו, כולל מים ושתייה חמה. עד מהרה תגלו שהפריטים המונחים על שולחנכם מדי יום פחות או יותר חוזרים על עצמם. לשם כך בנינו את תיקיית המזונות שלי. בתיקייה זו תוכלו למלא באופן חד פעמי את כל סוגי המזון שאתם צורכים בדרך כלל, כמו השתייה החמה שאתם שותים, הכריך שאתם מעדיפים, חטיפים, מנות עיקריות וכדומה. מילוי פריטים אלה יקל עליכם כשתמלאו את יומן התזונה, ואז במקום לבחור "בכל המזונות" בסעיף 1 (חיפוש מזון), תוכלו לבחור "במזונות שלי" ולסמן שם את הפריטים שכבר מילאתם ולחסוך לעצמכם זמן יקר.

אם מילאת אבחון מקיף, הרי שקיבלת המלצות תזונתיות – אילו מזונות כדאי לך לצרוך ומה הערך הקלורי שכדאי לך לשמור עליו אם ברצונך לרדת במשקל או לשמור על משקלך – ותוכנית אימונים, אותה כדאי לתעד בתיקיית הפעילות הגופנית, ממש כמו יומן התזונה. אלה יעזרו לך לייעל את דרכך למטרה, שהוגדרה על ידך אף היא במילוי האבחון.

התיקייה האחרונה והחביבה היא תיקיית הדוחות והסיכומים, המסכמת עבורך את כל הפרטים הממולאים על ידך לכדי דוחות מתוארכים. כך אפשר לקבל מושג מדויק למדי לגבי המהלכים שנקטת בהם ולבחון אותם אל מול התוצאות אליהן ביקשת להגיע. אם ניכרת התקדמות בתהליך, אפשר להסיק שהדרך נכונה.

כמובן שלכל שאלה או משוב אנחנו כאן לשירותך.

בהצלחה,
צוות NetoGreen
המאמן האישי שלך לאיכות חיים