ארומתרפיה


 

השימוש בצמחים ריחניים נמשך מזה אלפי שנים. אלה היו ועודם בין הצמחים החשובים ביותר בכל התרבויות והזמנים – לרפואה, פולחן, הנאה, מזון וטיפוח היופי. ארומתרפיה היא ענף ברפואת הצמחים, בו משמשות תמציות מרוכזות מצמחים ארומטיים למטרות טיפול וטיפוח. התמציות משפיעות על הקשר בין החלק הרגשי של המוח, כעס, עצב, שמחה, חרדה, לחלק הפיזי, נשימה וקצב לב ולזה האחראי על הזיכרון והמחשבה.

בזכות העוצמה והריכוז, דרכי השימוש הייחודיות וההשפעה העמוקה על המוח, המערכות ההורמונאליות וכל מערכות הגוף והנפש, הפכה הארומתרפיה לשיטה הוליסטית יעילה ועצמאית לטיפול בבעיות בריאות רבות וגם כתוספת תרפויטית ממדרגה ראשונה לרוב תרפיות המגע (עיסוי, רפלקסולוגיה ועוד) וכלי מהנה ובעל עוצמה בטיפוח והעלאת איכות חיינו.

מנחת הקורס היא רחלה בוגין- מורה ומטפלת בארומתרפיה, רייקי ותרפיה אורטו-קרניאלית. לבוגין ניסיון טיפולי רב במסגרת קליניקה פרטית מזה כ- 8 שנים. היא הכותבת והעורכת של העלון האלקטרוני "מחשבות ארומטיות" היוצא אחת לחודש.

הקורס מיועד לתרפיסטים ולקהל הרחב, ולכל מי שמעוניין ללמוד את יכולת הריפוי המגוונת של התמציות הארומטיות בדרך של חוויה והתנסות.

למסיימים אשר למדו גם לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה תינתן תעודת הסמכת מטפל בארומתרפיה מטעם מכללת רידמן.

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימוד במכללת רידמן?  לחץ כאן

גולשים שהתעניינו בארומתרפיה התעניינו גם בנטורופתיה, אירידולוגיה, שפת הפנים והגוף, ריפוי בצבע, פנג שואי