לימודי ספורט

למה וינגייט ?

בית הספר למאמנים של מכון וינגייט מוביל בישראל את הכשרת המדריכים והמאמנים בספורט העממי, בספורט התחרותי, במנהל הספורט וברפואה משלימה.

מה זה ניהול ספורט (SMBA) ?

לימודי מינהל עסקים בספורט - תוכנית ייחודית ומעשית המיועדת לתת למנהלים בפועל ולמנהלי המחר את "ארגז הכלים" הנדרש כדי להצליח בניהול הספורט, הבריאות ואיכות החיים.

למה ספורט?

כבר שמעו, קראו, ראו ויודעים למה כדאי ומומלץ לעסוק בפעילות גופנית באופן סדיר. אולם הפעם החלטנו לתאר את העיסוק הסדיר בפעילות גופנית מכיוון מעט שונה, מצד המדריך ! מה המשותף למדריכי חדר כושר, מדריכי אירובי, מדריכות תנועה לגיל הרך, מדריכי אמנויות לחימה ?

קורס מדריכי חדר כושר

שוחרי הבריאות והכושר, תאבי ידע, נערים, חיילים משוחררים, אקדמאים, פועלים, ואפילו סבים וסבתות, קורס מדריכי חדר כושר מהווה את הבסיס ההכרחי להשתלבות בתחומי הספורט והפנאי ולקידום הבריאות והיכולת האישית.

קורס מדריכי אירובי ועיצוב

קורס להכשרת מדריכי מחול אירובי ועיצוב בבית הספר למאמנים של מכון וינגייט מציג כאן לראשונה את קורס מדריכי האירובי החדשני והאולטימטיבי עם המבט לעתיד

קורס מדריכי תנועה לגיל הרך

בשנים האחרונות הולכת ועולה הדרישה למדריכים ומדריכות איכותיים לעבודה עם ילדים בגיל הרך, החל במדריכות לליווי התפתחותי, העוסקות בכל הספקטרום שמהלידה ועד גיל שנתיים, וכלה בבוגרות הקורס "מדריכי תנועה לגיל הרך" של בית הספר למאמנים של מכון וינגייט המכשיר מדריכים ומדריכות בתחום התנועה לילדים מגיל 2-6 .

קורס מדריכי אמנויות לחימה

לפני שנים, כל מי שהייתה לו חגורה שחורה באמנות לחימה כלשהיא, יכול היה לקום בוקר אחד ולהחליט שהוא מדריך. לשכור מקלט מהעירייה, לזרוק על הרצפה כמה מזרונים ולהכריז על פתיחתו של דוג'ו (אולם אימונים ביפנית)

ביטוחים למדריכי ספורט

מקדימים כיסוי למכה - פוליסת אחריות מקצועית וצד שלישי למדריכים ומאמנים

מדריכי ומאמני ספורט האם יש לכם כיסוי ביטוחי?

פוליסת אחריות מקצועית וצד שלישי למאמנים בענפי הספורט השונים.

ביטוחים למדריכי חדר כושר

מדריך/מאמן חדר כושר - ביטוח נחוץ או הכרחי?

הכשרת מדריכים בספורט העממי במכון וינגייט

הכשרת מדריכים בווינגייט בתחומים של כושר גופני, חדרי כושר, הגיל הרך, גיל הזהב, יוגה, אירובי וחיטוב, ריקוד ועוד.

וינגייט ראשון לציון

שלוחת וינגייט ראשון לציון שפעלה עד שנת 2009 במערב העיר, הועברה לקמפוס חדש ויוקרתי הממוקם בפארק המדע בין נס ציונה לרחובות