לימודים

ריקודי בטן לקידום הבריאות

"בריאות מהבטן", הינה שיטת ריקוד בריאותית הפועלת בהצלחה רבה זה מספר שנים בקופת חולים מאוחדת בפריסה ארצית.

קורס עיסוי רפואי של מכון וינגייט – עכשיו גם באשדוד וברחובות

מה כוללים לימודי עיסוי רפואי?

נטורופתיה

מסלול לימודים הוליסטי המשלב בין הרפואה המערבית, טכניקות מתחום המגע וידע מעמיק בתזונה טבעית.

רפואה סינית

רפואה סינית הינה תורת ריפוי הנשענת על מסורת עתיקה בת אלפי שנים. רפואה זו קושרת בתפיסתה הפילוסופית ובדרכי הטיפול שלה את רבדיו השונים של האדם - הגוף, הנפש והרוח.

צמחי מרפא

כ – 30% מהמרשמים הניתנים כיום ע"י רופאים מכילים חומרים המופקים מצמחים. מחקרים רבים הצליחו לבודד רכיבים פעילים מתוך צמחי המרפא המסורתיים ולספק אישורים מעבדתיים לפעילותם הרפואית.

שיאצו

זן שיאצו הנלמד במכללת רידמן שם דגש נכבד על הסיבות לבעיה בריאותית, והקשר לאורח החיים ולמצבו הנפשי והרגשי של המטופל. בכך מהווה הזן שיאצו אמצעי ליצירת שינוי ארוך טווח במצבו ובאורח חייו של המטופל. 

רפלקסולוגיה

שוק העבודה זקוק היום יותר מתמיד לידיים מוסמכות בטיפולי רפלקסולוגיה, וטיפולים הוליסטיים אחרים. הביקוש הרב מצד בתי החולים, קופות החולים ומוסדות הבריאות הפרטיים הביא לפריחת הענף.

רייקי

בתוך כל אחד מאיתנו ישנם כוחות ריפוי טבעיים המבקשים להתגלות. אם רק נמצא את הדרך לגלותם, ולהשתמש בהם, כאילו גילינו בתוכנו כישרון חבוי המיטיב עמנו ועם הסובבים אותנו.

פאנג שואי

הפאנג שואי צובר פופולאריות בקרב הקהל הרחב, כמו גם מעצבים, אדריכלים ומטפלים בתחום ההילינג והרפואה המשלימה, המכירים בהשפעת הסביבה על בריאות הפרט.

פסיכותרפיה

התוכנית ללימודי פסיכותרפיה רוחנית היא יחידה מסוגה בישראל, בכך שהיא משלבת לימודי הילינג מעמיקים על בסיס מתודות שונות ומעניקה כלים מקצועיים מגוונים להתפתחותו של המטפל.

איור-וודה

רבים לא יודעים כי איור-וודה (Ayurveda) מדע החיים בלשון הסנסקריט ההודית, היא שיטת הרפואה הטבעית-הוליסטית העתיקה ביותר

דמיון מודרך

חייך הם תסריט אותו אתה כותב בעצמך. כל המחשבות והאמונות המגדירות את זהותך ותפישתך את העולם, הם פרקים במסע העצמי הזה. הדמיון שלנו, הוא סרט המבוסס על אותם תסריטים.

צ'י קונג

הצ'י קונג הוא מערכת של תרגילים עתיקים, התורמים לאיזון הגוף והנפש ומגבירים את אנרגיית החיים של המתרגל. משמעות המילה צ'י היא אנרגית החיים הזורמת בגוף

פרחי באך

"בפרחים הסובבים אותנו מסתתרים המפתחות לשקט הנפשי של כולנו". כך טוען ד"ר אדוארד באך, רופא, חוקר והומיאופת אנגלי

 

אירידיולוגיה

העיניים הן ראי הנפש, דרכן ניתן לדעת את תווי פניה ובאמצעות אבחון ניתן ללמוד על מצבו של האדם.

ארומתרפיה

בזכות העוצמה, דרכי השימוש הייחודיות וההשפעה העמוקה על המוח, המערכות ההורמונאליות וכל מערכות הגוף והנפש, הפכה הארומתרפיה לשיטה הוליסטית יעילה ועצמאית לטיפול בבעיות בריאות