איך ירדתי 22 קילו ושמרתי על משקלי החדש


אשמח לשתף חברות בהצלחה שלי.

שנת 1997: אני במשקל שיא, 93 ק"ג, סובלת מכאבי גב תחתון חזקים ומכאבים בברכיים, הדבר מפריע לי מאד ומקשה עלי ביום יום. אני נמצאת בטיול בנורבגיה וחבריי לקבוצה מטפסים לקרחון הכחול ואני אינני מסוגלת לחזות במראה הנפלא, עקב משקל יתר וכאבים עזים בברכיים. אני נשברת וכאן מתחילה לעבור מחשבה בראשי שהפעם אני חייבת לרדת במשקל . כמו הרבה אנשים בעלי עודף משקל ניסיתי בעבר המון דיאטות, משקאות למיניהם, דיאטות בזק, כדורים מדכאי תאבון ועוד.
אמנם ירדתי במשקל אך זה החזיק זמן קצר .

בערד מתפרסמת מודעה שנפתחת קבוצה של דיאטה קלאב הגעתי למפגש הראשון שמעתי
והלכתי הביתה. זה לא בשבילי!!!!! אני לא כל כך שמנה וחוץ מזה אני כבר ירדתי פעם (בעזרת כדורים) 20 ק"ג אז מה הבעיה אני אצליח בלי בעיות. המחשבה כנראה לא הרפתה ואני מתייצבת ערב אחד לפגישה נוספת אז קרה, משהו שאיני יכולה להסביר, אני נרשמת ומחליטה לנסות .
זה היה ב-3/97 ומאז 12 שנה אני נמצאת בקבוצה. ממשקלי המקסימאלי הורדתי 22 ק"ג 18 מהם במסגרת הקבוצה וב- 3/2009 אהיה 7 שנים בשמירה.

ההרגשה נפלאה: קלה יותר, ללא כאבי ברכיים , באפשרותי לקנות בגדים בכל חנות (ולא בחנויות למידות גדולות), איזה כייף כשאני נכנסת לחנות בגדים ומבקשת בגד מסוים ואומרים לי שזה יהיה גדול עלי.
דבר נפלא נוסף שאני חווה כבר שבע שנים, אני יכולה ללבוש את הבגד שקניתי לחתונה של ביתי ואינני צריכה לקנות בגד חדש לכל אירוע כי הקודם לא עולה עלי.

במשך שנות חברותי בקבוצה כמובן שהיו לי גם עליות וירידות אך תמיד שמרתי על טווח המשקל הרצוי, הפנמתי המון.
באחת הפגישות אמרתי שאני נשברת, לאחר שנים רבות, לא קל לי להמשיך,  קבלתי המון עידוד וכוח מהקבוצה, אמרו לי שאני מהווה דוגמא עבורם של כוח, התמדה ונחישות ושאסור לי  לאכזב.
בעזרתם עברתי את השלב הזה ואני שוב בדרך הנכונה.
תודה לחברותיי מקבוצת ערד .

ח'  מקבוצת ערד

רוצה לקבל פרטים אודות קבוצת תמיכה באזור מגוריך? לחץ כאן!