מבצע התרמה לבית הגלגלים"כמה רחוק יכול להגיע אדם שאינו יכול ללכת? חלום הילדות שלי היה להיות איש מחשבים, ומאז שאני זוכר את עצמי תמיד דימיינתי איך אני לובש חליפה ועניבה ויוצא לעבודה. היום, אחרי שאני עובד בתור בודק תוכנה כבר יותר משנתיים, נאלצתי לוותר על חלום החליפה והעניבה. זה פשוט לא נוח כשאתה יושב בכיסא גלגלים." (א.פ)

לכתבה המלאה

ואיך אנחנו יכולים לעזור?

הנדון: חסות לאירוע ההתרמה בהיכל התרבות  בית הגלגלים 2009 – תיסלם .

שלום רב,
בית הגלגלים, ארגון ללא מטרות רווח, אשר מסייע לכ 350 ילדים ומתבגרים הסובלים משיתוק מוחין וניוון שרירים בכל הארץ, עומד לקיים גם השנה ערב התרמה חגיגי בהיכל התרבות בתל-אביב, האירוע יתקיים ב-16 למרץ 2009  בהשתתפות להקת תיסלם.

חוברת החסויות, חוברת חגיגית שתספר על הפעילות הייחודית של הארגון ועל רוח ההתנדבות המיוחדת ,תחולק בכניסה להופעה לכל אחד מ- 2700 רוכשי הכרטיסים. בנוסף לאחר הארוע  נחלק את החוברת ל-5000 ידידי הארגון.  כך נפתח לקהל  הרחב צוהר לעולמם של החניכים, המדריכים ומשפחותיהם.
 את  האירוע והחוברת נממן באמצעות חסויות של גופים ותאגידים המבקשים להיות שותפים ולברך את חניכי הבית לדורותיו.
ההצלחה של חניכי, בוגרי ומדריכי בית הגלגלים היא סיפור מופלא ומרגש. זהו אחד הביטויים הבולטים של ניצחון הרוח וכוח הרצון, בשילוב עם רוח התנדבות מופלאה.
 חסות למפעל כזה, כשם שהיא מזכה את התורם בפרסום, היא מזכה אותו בשותפות לדרך עם אנשים טובים וערכים נשגבים. אני תקווה שאת/ה וארגונך תרצו להיות שותפים לדרך זו.
מחירים לחסויות בחוברת החסויות:
מחירו של חצי עמוד בחוברת החסויות הוא 5000 ₪, מחיר עמוד שלם הוא 10,000 ₪ , ומחיר כפולת-עמודים הוא 15,000 ₪ - נשמח לשלוח חוברת לדוגמא מן השנה שעברה .
 ניתן לקנות חסות מרכזית לאירוע  שתזכה בפרסום על הבמה למשך כל המופע. **
 
                                                         בברכה:             
                            אברמי טורם                                         נטע ארן
                     מנכ"ל בית הגלגלים                          מנהלת פיתוח משאבים
                      8339666  – 052                                   054-6395444                                               
                         09-9557999