נטוגרין בשירות העסקים


NetoGreen מספקת כלים המאפשרים לשפר בהתמדה את החוסן הבריאותי באמצעות התאמה אישית של תזונה נכונה ושל פעילות גופנית, ההולמות את הנתונים הבריאותיים האישיים ואת נתוני האדם/החברה. לשם כך פותחה ב-NetoGreen תוכנה ייחודית, המאפשרת אבחון עצמי ומעקב אישי, הכולל התאמה של תוכניות תזונתיות, דיאטה ותפריטים לבחירה וכן תכנון פעילות גופנית וספורטיבית מפורטת. התוכנה, השאלונים ומאגר המידע העשיר המובא באתר נטוגרין מבוססים על נתוני המחקרים העדכניים בתחומי הרפואה, הפיזיולוגיה והתזונה והם מוזנים למערכת בהנחיית מומחים מן השורה הראשונה בתחומים אלו. באמצעות מערכת מקיפה ואינטראקטיבית, מספקת NetoGreen מענה כולל לארגונים וחברות:

פלטפורמה אינטרנטית לאבחון, ייעוץ, בקרה, מעקב ותמיכה:
התוכנה שפותחה ב-NetoGreen כוללת אבחון אישי, יעוץ אישי אונליין על ידי איש מקצוע, בקרה מקצועית על התהליך, מעקב ותמיכה של איש מקצוע בכל שאלה, בקשה או קונפליקט שעולה במסגרת התהליך להשגת אורח חיים בריא יותר.

ייעוץ אונליין על ידי איש מקצוע אחד על אחד:
כל חבר זכאי לקבלת ייעוץ מאיש מקצוע של NetoGreen דרך האתר, אונליין, אחד על אחד. משמעו של דבר, שהייעוץ אישי, דיסקרטי, ואינו כרוך בפגישה או בתשלום נוסף.

הרצאות במגוון תחומים:
ב- NetoGreen מבחר אנשי מקצוע העוסקים באורח חיים בריא מכל קשת נקודות המבט – תזונה ודיאטה, פעילות גופנית אלטרנטיבית וכושר גופני, Wellness ואיכות חיים. כל אחד מאנשי המקצוע נושא איתו שנות ניסיון רבות, מחקר וייעוץ, ומגוון ההרצאות מפי אנשי המקצוע הללו מרתק, מעורר מחשבה, מאיר עיניים ומחולל טרנספורמציות אמיתיות.

סדנאות גומיות, יוגה, פילאטיס, כושר גופני והגנה עצמית:
בסדנאות יקבלו העובדים כלים ליישום עצמי יומיומי, הן באמצעות תנוחות יוגה, פילאטיס ותרגילי התנגדות או תרגילי גומיות, המשמשות כלי יעיל ביותר לשימוש עצמי ולשילוב במהלך ימי עבודה.

דיאטנית/מומחה כושרon the spot שמגיע למקום העבודה ונותן ייעוץ אישי/קבוצתי:
אחד המכשולים הגדולים ביותר בדרך לאימוץ אורח חיים בריא הוא חוסר הידיעה. אנחנו לא יודעים מה בריא לנו ומה מזיק לנו, מה כדאי לנו לאכול ומה לא כדאי לנו, מתי כדאי לנו לאכול ומה הקשר בין מה שאנחנו אוכלים לתפקוד שלנו. אותו דבר נכון גם לגבי פעילות גופנית והתאמתה לאישיות, העדפות, אורח חיים, שיגרה ותפקיד. ב- NetoGreen אנשי מקצוע מגיעים למקום העבודה ומייעצים לכל עובד באופן אישי על פי הנתונים האישיים שלו.

ייעוץ להקמת חדרי כושר ולהקמת מתחמי פעילות:
בכל מקום עבודה יש מתחמים שאפילו לא חשבתם על האפשרות להפוך אותם למתחמי פעילות, בלי הוצאות מיותרות ושיפוצים רציניים. ביקור של איש מקצוע יכול לעשות את כל ההבדל, ולהפוך אזור בארגון שהיה סתם אזור קפה או עישון או חדר מדרגות, לאזור פעילות גופנית, אזור בריא, אזור שמסמל שינוי והעלות היא זניחה.

ייעוץ תזונתי לחדר האוכל:
דיאטנית קלינית, או רופא-שף יגיעו אליכם לבחינת התפריט המוגש בחדר האוכל בארגון ויכינו המלצות על בסיס צרכים ייחודיים, אופי העבודה ופרטי העבודה בארגון.

יעוץ פרונטאלי מלווה אונליין:
כמו כל גולש, כל עובד יקבל את האופציה לקבל ייעוץ פרונטאלי – שלושה מפגשים פנים אל פנים עם איש המקצוע שלנו (דיאטנית או מומחה כושר) בנוסף לתמיכה רציפה אונליין.

חסכון בזמן, יעילות ונגישות:
כל מה שהופך את האינטרנט לכלי נגיש לשימוש, זול וכה יעיל – הזמינות, הדיסקרטיות, מהירות התגובה (לא צריך לקבוע תור) והחסכון בזמן.

מבצעים והנחות לעובדים כחברים בנטוגרין:
כל עובד זוכה להיות חבר באתר NetoGreen על כל המשתמע מכך – מבצעים והנחות להם זכאים כל חברי האתר, ניוזלטר עם מחקרים וחדשות ועדכון שוטף על המתרחש בתחום.